• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 жовтня 2023 р. № 1078
  Київ
  Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо проведення масової оцінки земель

  Відповідно до пункту 12 розділу VI “Прикінцеві положення” Закону України “Про оцінку земель” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства і Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру стосовно реалізації пілотного проекту щодо проведення масової оцінки земель (далі –– пілотний проект) протягом 11 місяців з дня набрання чинності цією постановою.

  2. Затвердити Порядок реалізації пілотного проекту щодо проведення масової оцінки земель, що додається.

  3. Міністерству аграрної політики та продовольства разом з Міністерством юстиції та Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру забезпечити електронну інформаційну взаємодію інформаційних систем Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в обсязі, необхідному для реалізації пілотного проекту.

  4. Міністерству аграрної політики та продовольства подати протягом місяця з дня завершення реалізації пілотного проекту Кабінетові Міністрів України остаточний звіт про результати його реалізації та поінформувати про законодавчі акти, до яких необхідно внести зміни за результатами реалізації пілотного проекту.


  Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75