• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 серпня 2023 р. № 885
  Київ
  Деякі питання реалізації Грантової угоди (Проект “Миколаївводоканал” (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) за Програмою “E5P” між Україною та Європейським інвестиційним банком

  Відповідно до статті 33 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Спрямувати кошти гранту в сумі 153 530 тис. гривень, які надходять відповідно до Грантової угоди (Проект “Миколаївводоканал” (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) за Програмою “E5P” між Україною та Європейським інвестиційним банком (далі — Грантова угода), Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури за спеціальним фондом державного бюджету на реалізацію інвестиційного проекту за новою бюджетною програмою.

  2. Затвердити Порядок використання коштів, наданих згідно з Грантовою угодою (Проект “Миколаївводоканал” (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) за Програмою “E5P” між Україною та Європейським інвестиційним банком, що додається.

  3. Установити, що під час виконання контрактів у рамках Грантової угоди не застосовуються вимоги абзацу четвертого пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1070 “Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 2, ст. 64). Розмір авансу (попередньої оплати) для проведення закупівлі товарів, робіт і послуг для контрактів у рамках Грантової угоди встановлюється такими контрактами. Строки авансу (попередньої оплати) для проведення закупівлі товарів, робіт і послуг за контрактами в рамках Грантової угоди встановлюються до повного виконання контрактів.

  4. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури погодити з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету спрямування коштів, які надходять відповідно до Грантової угоди, для розвитку системи водопостачання та водовідведення в м. Миколаєві.

  5. Міністерству фінансів після отримання погодження, передбаченого пунктом 4 цієї постанови:

  визначити новий код та назву бюджетної програми для реалізації інвестиційного проекту;

  здійснити коригування показників доходів та видатків, визначених Законом України “Про Державний бюджет України на 2023 рік”, на обсяг внесених змін до розпису спеціального фонду державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37