• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 вересня 2022 р. № 828-р
  Київ
  Деякі питання проведення конкурсу з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

  1. Відповідно до частини першої статті 6 Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів” визначити умови проведення конкурсу з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, згідно з додатком.

  2. Конкурсній комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, у строк, що становить три з половиною місяці з дати розміщення оголошення про умови та строки проведення конкурсу в загальнодержавних друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України, провести в установленому порядку відповідний конкурс.

  3. Секретаріатові Кабінету Міністрів України розмістити оголошення про умови та строки проведення конкурсу з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, у загальнодержавних друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України.

  4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 43 “Деякі питання проведення конкурсу з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 12, ст. 501).

  Прем’єр-міністр України                                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29