• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 березня 2023 р. № 205
  Київ
  Деякі питання отримання, використання та обліку гуманітарної допомоги для задоволення першочергових потреб у протипожежному обладнанні і матеріалах на території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення в умовах воєнного стану

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок отримання, використання та обліку гуманітарної допомоги від донорів для задоволення першочергових потреб у протипожежному обладнанні і матеріалах на території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення, її зберігання та передачі в умовах воєнного стану, що додається.

  2. Погодитися з пропозицією Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів щодо визначення отримувачами гуманітарної допомоги для задоволення першочергових потреб у протипожежному обладнанні і матеріалах на території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення державних підприємств, установ, організацій, які здійснюють заходи з охорони лісів від пожеж, що належать до сфери управління Державного агентства з управління зоною відчуження та визначаються ним.

  3. Установити, що:

  гуманітарною допомогою для задоволення першочергових потреб у протипожежному обладнанні і матеріалах на території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення визнається будь-який товар, щодо якого у товарно-супровідних та/або перевізних документах міститься відповідний запис про приналежність такого товару до гуманітарної допомоги, отримувачі якої визначені згідно з пунктом 2 цієї постанови;

  на період дії цієї постанови встановлені законодавством вимоги щодо отримання зазначеної гуманітарної допомоги не поширюються на її отримувачів.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та діє до дня набрання чинності міжнародним договором України стосовно діяльності Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку.

  Прем’єр-міністр України                                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75