• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 серпня 2022 р. № 956
  Київ
  Деякі питання організації роботи з визначення проектної загрози для ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання в Україні

  Відповідно до статті 51 Закону України “Про фізичний захист ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визначити Державну інспекцію ядерного регулювання уповноваженим органом державної влади, відповідальним за організацію роботи з визначення проектної загрози для ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання в Україні.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2011 р. № 1337 “Про затвердження Порядку функціонування державної системи фізичного захисту” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 100, ст. 3661) і ­від 20 серпня 2014 р. № 363 “Про затвердження Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 69, ст. 1925) зміни, що додаються.

  3. Державній інспекції ядерного регулювання здійснити заходи щодо створення міжвідомчої робочої групи з визначення проектної загрози для ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання в Україні.

          Прем’єр-міністр України                                        Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75