• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 січня 2023 р. № 29
  Київ
  Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади

  З метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та відповідно до пунктів 9 і 91 статті 116 Конституції України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Перейменувати Державне агентство автомобільних доріг України на Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

  2. Реорганізувати Державне агентство інфраструктурних проектів шляхом приєднання до Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

  3. Установити, що:

  Державне агентство інфраструктурних проектів, що припиняється згідно з цією постановою, продовжує виконувати функції та повноваження у визначених сферах до завершення здійснення заходів з приєднання до Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури, якому передаються функції та повноваження Державного агентства інфраструктурних проектів;

  Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури є правонаступником майна, прав і обов’язків Державного агентства інфраструктурних проектів, що реорганізовується;

  строк заявлення кредиторами своїх вимог до Державного агентства інфраструктурних проектів становить два місяці з дня набрання чинності цією постановою.

  4. Утворити комісію з реорганізації Державного агентства інфраструктурних проектів.

  Затвердити головою комісії з реорганізації Державного агентства інфраструктурних проектів заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Коменданта Романа Анатолійовича.

  Голові комісії:

  затвердити персональний склад комісії;

  у тримісячний строк забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з реорганізацією Державного агентства інфраструктурних проектів;

  поінформувати у тримісячний строк Кабінет Міністрів України про результати проведеної роботи.

  5. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури, Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури у тижневий строк забезпечити підготовку і внесення в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України проекту Положення про Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

  6. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури разом з Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури підготувати пропозиції щодо внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік”.

  Прем’єр-міністр України                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 81