• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 жовтня 2023 р. № 1111
  Київ
  Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення роботи комунальних закладів освіти, що пошкоджені/знищені внаслідок бойових дій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Здійснити розподіл коштів з рахунка для задоволення потреб освіти і науки, відкритого Міністерством освіти і науки в Національному банку, Міністерству освіти і науки на нову бюджетну програму для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення роботи комунальних закладів освіти, що пошкоджені/знищені внаслідок бойових дій, в обсязі та за напрямами використання згідно з додатком.

  2. Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення роботи комунальних закладів освіти, що пошкоджені/знищені внаслідок бойових дій, що додаються.

  3. Міністерству фінансів забезпечити визначення коду та за пропозицією Міністерства освіти і науки назви нової бюджетної програми, а також внесення в установленому порядку змін до розпису державного бюджету.

  4. Міністерству освіти і науки забезпечити перерахування коштів, передбачених пунктом 1 цієї постанови, на рахунок спеціального фонду державного бюджету, відкритий у Державній казначейській службі для Міністерства освіти і науки, в обсязі згідно з додатком.

  Прем’єр-міністр України                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73