• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 серпня 2022 р. № 747-р
  Київ
  Деякі питання мультимедійної платформи “UNITED 24”

  Відповідно до пункту 4 статті 2 Указу Президента України від 17 травня 2022 р. № 344 “Про невідкладні заходи щодо об’єднання зусиль для підтримки України”:

  Установити, що:

  державне підприємство “ДІЯ” забезпечує створення та функціонування мультимедійної платформи “UNITED 24” (UNITED 24 MEDIA) (далі — мультимедійна платформа), зокрема закупівлю та створення відповідного фото-, відеоконтенту;

  мультимедійна платформа забезпечує інформування міжнародної спільноти про реальний стан безпекової ситуації та події в Україні, а також протидію російській пропаганді, популяризацію України у світі;

  створення, функціонування, закупівля та створення відповідного фото-, відеоконтенту мультимедійної платформи забезпечується за рахунок коштів, що надходять на рахунок Міністерства цифрової трансформації для забезпечення протидії інформаційним загрозам з боку держави-агресора, кіберзахисту, відновлення та розвитку цифрової інфраструктури держави, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

  2. Міністерству цифрової трансформації подати Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо подальшого розвитку мультимедійної платформи.

           Прем’єр-міністр України                          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49