• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 липня 2022 р. № 655-р
  Київ
  Деякі питання інвентаризації майна громадських організацій колишнього СРСР, яке використовувалося у процесі військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до військової служби, що після припинення існування СРСР перебувало на території України та відповідно до законодавства України перейшло у власність України

  1. Фонду державного майна за участю представників Міністерства оборони та Генеральної прокуратури забезпечити взаємодію з Товариством сприяння обороні України з метою складення переліку майна громадських організацій колишнього СРСР, яке використовувалося у процесі військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до військової служби, що після припинення існування СРСР перебувало на території України та відповідно до законодавства України перейшло у власність України, та яке перебуває у Товариства сприяння обороні України (його територіальних підрозділах) у віданні, володінні та користуванні.

  2. Фонду державного майна з дотриманням вимог Методики проведення інвентаризації об’єктів державної власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2005 р. № 1121 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 48, ст. 2998), за участю обласних та Київської міської військових адміністрацій провести інвентаризацію:

  державного майна згідно з переліком, складеним відповідно до пункту 1 цього розпорядження;

  майна Міністерства оборони СРСР, переданого безоплатно навчальним організаціям Товариства сприяння обороні України, яке підпорядковане Міністерству оборони відповідно до Указу Президії Верховної Ради України від 7 жовтня 1991 р. № 1608-ХII “Про підпорядкування Україні дислокованих на її території військових частин і підрозділів залізничних військ СРСР, військ урядового зв’язку КДБ СРСР і Цивільної оборони СРСР та військової техніки і майна Міністерства оборони СРСР, переданих безоплатно навчальним організаціям Товариства сприяння обороні України”.

  3. Фонду державного майна та Міністерству оборони подати Міністерству економіки пропозиції щодо визначення суб’єкта управління державним майном згідно з переліком, складеним відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

  4. Міністерству оборони у разі потреби забезпечити використання державного майна, що включено до переліку, складеного відповідно до пункту 1 цього розпорядження, для виконання завдань з підготовки і ведення національного спротиву.

          Прем’єр-міністр України                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 25