• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 травня 2024 р. № 612
  Київ
  Деякі питання експорту окремих товарів до держав — членів Європейського Союзу

  З метою дотримання умов експорту окремих товарів на митну територію держав — членів Європейського Союзу в рамках дії тимчасових заходів лібералізації торгівлі, що застосовуються до української продукції відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та іншими державами-членами, з іншої сторони, Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2023 р. № 1402 “Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2024 рік” (Офіційний вісник України, 2024 р., № 11, ст. 694) зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 2 змін, затверджених цією постановою, в частині товарів “М’ясо та їстівні субпродукти свійської птиці: курей свійських (Gallus domestіcus), качок, гусей, цесарок” та “М’ясо індиків та їстівні субпродукти індиків”, який набирає чинності з 1 липня 2024 року.

           Прем’єр-міністр України                                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67