• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 жовтня 2023 р. № 1104
  Київ
  Деякі питання діяльності фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України

  З метою впорядкування державної підтримки фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати частину бюджетних призначень, передбачених Міністерству внутрішніх справ на 2023 рік у загальному фонді державного бюджету за програмою 1001200 “Державна підтримка фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України на організацію та проведення роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед працівників і військовослужбовців правоохоронних органів”, у сумі 52 274,2 тис. гривень (видатки споживання — 20 154,2 тис. гривень, видатки розвитку — 32 120 тис. гривень) Міністерству молоді та спорту на бюджетну програму 3401280 “Фінансова підтримка громадських об’єднань фізкультурно-спортивного спрямування” (видатки споживання — 20 154,2 тис. гривень, видатки розвитку — 32 120 тис. гривень) для фінансової підтримки фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України на організацію та проведення роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед працівників і військовослужбовців правоохоронних органів.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Забезпечити:

  Міністерству фінансів — внесення змін, пов’язаних з передачею бюджетних призначень, передбачених пунктом 1 цієї постанови, до розпису державного бюджету;

  Державній казначейській службі — перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

  4. Міністерству внутрішніх справ, Міністерству молоді та спорту в місячний строк привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.


           Прем’єр-міністр України                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29