Кабінет Міністрів України Постанова  від 18 лютого 2026 р. № 222 Київ

Деякі питання державної установи “Національна комісія з питань психічного здоров’я”

Відповідно до частини четвертої статті 20 Закону України “Про систему охорони психічного здоров’я в Україні” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити державну установу “Національна комісія з питань психічного здоров’я”.

2. Затвердити Статут державної установи “Національна комісія з питань психічного здоров’я”, що додається.

3. Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України здійснити в установленому порядку заходи, пов’язані з державною реєстрацією утворення державної установи “Національна комісія з питань психічного здоров’я”.


         Прем’єр-міністр України                            Ю. СВИРИДЕНКО

Інд. 26