Кабінет Міністрів України Постанова від 18 лютого 2026 р. № 222 Київ
Деякі питання державної установи “Національна комісія з питань психічного здоров’я”
Відповідно до частини четвертої статті 20 Закону України “Про систему охорони психічного здоров’я в Україні” Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Утворити державну установу “Національна комісія з питань психічного здоров’я”.
2. Затвердити Статут державної установи “Національна комісія з питань психічного здоров’я”, що додається.
3. Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України здійснити в установленому порядку заходи, пов’язані з державною реєстрацією утворення державної установи “Національна комісія з питань психічного здоров’я”.
Прем’єр-міністр України Ю. СВИРИДЕНКО
Інд. 26