• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 вересня 2023 р. № 1048
  Київ
  Деякі питання Державної служби у справах дітей

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Державну службу України у справах дітей як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики і який реалізує державну політику у сфері захисту прав дітей, соціальної підтримки сімей з дітьми, оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку сімейних форм виховання та усиновлення.

  2. Затвердити Положення про Державну службу України у справах дітей, що додається.

  3. Установити, що функціонування Державної служби у справах дітей здійснюється в межах видатків, передбачених Національній соціальній сервісній службі за бюджетною програмою 2509010 “Керівництво та управління у сфері реалізації політики щодо соціального захисту населення та захисту прав дітей”.

  4. Розмістити Державну службу у справах дітей на умовах оренди за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10.

  5. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  6. Скасувати як таку, що нереалізована, постанову Кабінету Міністрів України від 19 січня 2022 р. № 23 “Про утворення Державної служби України у справах дітей” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 9, ст. 479).

  7. Фонду державного майна забезпечити укладення з Державною службою у справах дітей договору оренди на умовах, передбачених для бюджетних організацій, з відшкодуванням балансоутримувачу фактичних витрат, пов’язаних з утриманням.

  8. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 3, підпунктів 2—29 пункту 4 Положення, затвердженого цією постановою, та пункту 3 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності з 1 січня 2024 року.

           Прем’єр-міністр України                                            Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73