• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 червня 2024 р. № 644
  Київ
  Деякі питання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків

  Відповідно до пункту 9 частини першої статті 27 та пунктів 2 і 3 частини третьої статті 34 Закону України “Про індустріальні парки” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок надання коштів для облаштування індустріальних (промислових) парків та/або забезпечення будівництва об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, необхідних для створення та функціонування індустріальних (промислових) парків, а також здійснення компенсації витрат на підключення та приєднання до інженерно-транспортних мереж, що додається.

  2. Установити, що на час воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення або скасування:

  дія постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 р. № 1208 “Про затвердження Порядку надання повної або часткової компенсації відсоткової ставки за кредитами (позиками) на облаштування та/або здійснення господарської діяльності у межах індустріальних (промислових) парків” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 87, ст. 5387) зупиняється;

  за рахунок коштів, передбачених державним бюджетом, відповідно до пункту 9 частини першої статті 27 та пункту 3 частини третьої статті 34 Закону України “Про індустріальні парки” надається керуючим компаніям, ініціаторам створення — суб’єктам господарювання компенсація лише за приєднання до електричних мереж.

  3. Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державного стимулювання створення індустріальних парків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2024 р. № 341 (Офіційний вісник України, 2024 р., № 33, ст. 2094), зміни, що додаються.

  4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

           Прем’єр-міністр України                                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67