• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 14 жовтня 2004 р. № 732-р

  Київ

  Про виділення коштів для закупівлі
  продовольчого зерна врожаю 2004 року

  1. Виділити Держкомрезерву 127 млн. гривень для оплати продовольчого зерна врожаю поточного року, поставленого до державного резерву, в рахунок асигнувань, передбачених на накопичення (приріст) матеріальних цінностей державного матеріального резерву в Державному бюджеті України на 2004 рік.

  Мінфіну і Державному казначейству профінансувати зазначені видатки за рахунок тимчасового залучення коштів єдиного казначейського рахунка з наступним їх поновленням в регламентованому режимі до кінця року за рахунок коштів, що надходитимуть до спеціального фонду державного бюджету від реалізації матеріальних цінностей державного резерву, в тому числі розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, передбачених для поповнення запасів державного резерву.

  2. Держкомрезерву вжити заходів до відшкодування суб’єктами господарювання вартості самовільно використаних матеріальних цінностей державного резерву з наступним спрямуванням цих коштів на поповнення запасів державного резерву згідно із законодавством, у тому числі зерна та світлих нафтопродуктів.

  3. Мінагрополітики та ДАК “Хліб України” забезпечити протягом жовтня — листопада 2004 р. повернення до спеціального фонду державного бюджету коштів у сумі 55 млн. гривень, одержаних у 2003 році на проведення інтервенційних операцій із зерном, з метою їх спрямування на закупівлю продовольчого зерна врожаю поточного року.

  Прем’єр-міністр України  В. ЯНУКОВИЧ

  Інд.18