• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 8 жовтня 2004 р.  № 715-р

  Київ

  Деякі питання вітчизняного
  виробництва лабораторного обладнання
  для експрес-аналізу якості алкогольних напоїв

  На виконання підпункту “і” пункту 4 розділу I Заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам і корупції, затверджених Указом Президента України від 9 лютого 2004 р. № 175:

  1. Держспоживстандарту та Мінпромполітики в місячний строк розробити і затвердити Програму виробництва лабораторного обладнання для експрес-аналізу якості алкогольних напоїв.

  2. Мінагрополітики разом з МОЗ, Держспоживстандартом і Мінпромполітики визначити в місячний строк показники, за якими проводитиметься експрес-аналіз якості алкогольних напоїв.

  3. Держспоживстандарту разом з МОЗ, Мінагрополітики і Мінпромполітики у шестимісячний строк розробити та затвердити стандарти на методи (методики) експрес-аналізу якості алкогольних напоїв.

  4. Держспоживстандарту разом з Мінагрополітики і Мінпромполітики розробити у шестимісячний строк технічне завдання на обладнання для експрес-аналізу якості алкогольних напоїв.

  5. Мінфіну і Держспоживстандарту вирішити питання фінансування заходів щодо організації і стимулювання вітчизняного виробництва лабораторного обладнання для експрес-аналізу якості алкогольних напоїв у 2005 та наступних роках.

  Премєр-міністр України  В. ЯНУКОВИЧ

  Інд.22