• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 22 вересня 2004 р. № 1249

  Київ

  Про вилучення (викуп), надання у постійне
  користування та в оренду земельних ділянок
  для суспільних та інших потреб, погодження
  місць розташування об’єктів та зміну
   цільового призначення земель  На підставі статей 20, 122, 149 — 151 Земельного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Вилучити і надати у постійне користування та в оренду підприємствам, установам та організаціям земельні ділянки для суспільних та інших потреб за переліком згідно з додатком 1, погодити місце розташування об’єктів, пов’язаних з вилученням земельних ділянок, за переліком згідно з додатком 2, змінити цільове призначення земельної ділянки згідно з додатком 3.

  Районним державним адміністраціям за місцем розташування земельних ділянок видати державні акти на право постійного користування земельними ділянками і укласти договори оренди землі з підприємствами, установами та організаціями, яким надаються земельні ділянки державної власності у користування на умовах оренди.

  2. Підприємствам, установам та організаціям, яким надаються земельні ділянки для суспільних та інших потреб, відшкодувати втрати сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва відповідно до законодавства.

  Прем’єр-міністр України  В. ЯНУКОВИЧ

  Інд.22