• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 14 вересня 2004 р. № 1200

  Київ

  Деякі питання удосконалення системи
  спеціалізованого медичного забезпечення
  працівників атомних електростанцій та
  надання медичної допомоги населенню
  міст — супутників атомних електростанцій  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією:

  Міністерства палива та енергетики і Міністерства охорони здоров’я щодо передачі до 1 жовтня 2004 р. цілісних майнових комплексів санітарно-епідеміологічних станцій та з 1 січня 2005 р. — цілісних майнових комплексів спеціалізованих медико-санітарних частин згідно з додатком 1 до сфери управління Міністерства охорони здоров’я;

  Міністерства палива та енергетики щодо включення до 1 жовтня 2004 р. спеціалізованих медико-санітарних частин міст — супутників атомних електростанцій згідно з додатком 2 до складу державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”;

  Міністерства охорони здоров’я щодо утворення у його складі підрозділу з управління санітарно-епідеміологічними станціями та спеціалізованими медико-санітарними частинами, які обслуговують працівників атомної енергетики та промисловості.

  2. Міністерству палива та енергетики разом з Міністерством фінансів передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на 2005 і наступні роки кошти для державної підтримки спеціалізованих медико-санітарних частин системи спеціалізованого медичного забезпечення працівників атомних електростанцій та надання медичної допомоги населенню міст — супутників зазначених електростанцій.

  3. Рекомендувати Національній комісії регулювання електроенергетики вирішити питання щодо включення за погодженням з Міністерством палива та енергетики починаючи з III кварталу 2004 р. до тарифу на електроенергію, яка виробляється державним підприємством “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”, витрат на щорічне матеріально-технічне забезпечення діяльності спеціалізованих медико-санітарних частин міст — супутників атомних електростанцій.

  4. Міністерству палива та енергетики разом з Міністерством охорони здоров’я та Академією медичних наук розробити механізм науково-методичного супроводження діяльності спеціалізованих медико-санітарних частин державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”.

  5. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 7 червня 1994 р. № 370 “Про медичне забезпечення працівників атомної енергетики і промисловості”.

  Прем’єр-міністр України       В. ЯНУКОВИЧ

   

  Інд. 37