• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 8 вересня 2004 р.  № 648-р

  Київ

  Про заходи щодо реконструкції та
  модернізації теплоелектростанцій
  у період до 2010 року

  1. Схвалити план реконструкції та модернізації теплоелектростанцій у період до 2010 року (далі — план реконструкції теплоелектростанцій), що додається.

  2. Взяти до відома, що енергогенеруючі компанії, зазначені у плані реконструкції теплоелектростанцій, відкривають окремі поточні рахунки із спеціальним режимом використання, кошти з яких витрачаються для оплати проектно-конструкторських робіт і робіт з реконструкції та модернізації теплоелектростанцій, а також для повернення кредитів, використаних з метою виконання зазначеного плану.

  3. Рекомендувати НКРЕ:

  врахувати в тарифах на вироблювану енергогенеруючими компаніями електроенергію складову, необхідну для забезпечення виконання плану реконструкції теплоелектростанцій і повернення кредитів, використаних з цією метою;

  внести зміни до алгоритму розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електроенергії, передбачивши перерахування коштів в обсязі складової тарифу на відповідні поточні рахунки із спеціальним режимом використання.

  4. Дозволити Мінпаливенерго вносити зміни до плану реконструкції теплоелектростанцій.

    Пем’єр-міністр України                  В. ЯНУКОВИЧ

  Інд. 37