• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 10 серпня 2004 р.  572-р

  Київ

  Про уповноваження органів для складення
  переліку та встановлення порядку визначення
  розмірів нормативних втрат і виробничо-технологічних
  витрат нафти, природного газу та газового
  конденсату під час їх видобування, підготовки
  до транспортування і транспортування, а також
  визначення середніх ринкових цін на нафту,
  природний газ та газовий конденсат


  1. Відповідно до частини другої статті 4 та статті 5 Закону України “Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат” визначити уповноваженими органами для:

  складення переліку та встановлення порядку визначення розмірів нормативних втрат і виробничо-технологічних витрат нафти, природного газу та газового конденсату під час їх видобування, підготовки до транспортування і транспортування — Мінпаливенерго за погодженням з Держнаглядохоронпраці, Державною податковою адміністрацією та Мінфіном;

  встановлення порядку визначення середніх ринкових цін на нафту, природний газ та газовий конденсат — Мінекономіки за погодженням з Державною податковою адміністрацією.

  2. Мінпаливенерго за погодженням з Держнаглядохоронпраці, Державною податковою адміністрацією та Мінфіном скласти до 1 жовтня 2004 р. перелік та встановити порядок визначення розмірів нормативних втрат і виробничо-технологічних витрат нафти, природного газу та газового конденсату під час їх видобування, підготовки до транспортування і транспортування з введенням їх у дію з 1 січня 2005 року.

  3. Мінекономіки за погодженням з Державною податковою адміністрацією встановити до 1 вересня 2004 р. порядок визначення середніх ринкових цін на нафту, природний газ та газовий конденсат з введенням його в дію з 1 січня 2005 року.

  4. Пункт 1 цього розпорядження набирає чинності з 1 січня 2005 року.

                    Прем’єр-міністр України                                                        В. ЯНУКОВИЧ
  Інд.37