• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 10 серпня 2004 р. № 551-р

  Київ

  Про підготовку та проведення 4-го Міжнародного
  авіакосмічного салону “Авіасвіт-ХХІ

  1. Підтримати пропозицію Мінпромполітики щодо проведення 18 —
  21 вересня 2004 р. 4-го Міжнародного авіакосмічного салону “Авіасвіт-ХХ
  I” (далі — авіакосмічний салон) в приміщеннях і на території Київського державного авіаційного заводу “Авіант”, аеродрому “Святошин”, державного підприємства “Авіаційний науково-технічний комплекс імені О. К. Антонова”, аеродрому “Київ-Антонов” (м. Гостомель), ВАТ “Український науково-дослідний інститут авіаційної технології”, Національного авіаційного університету.

  2. Утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення 4-го Міжнародного авіакосмічного салону “Авіасвіт-ХХI” у складі згідно з додатком.

  Дозволити голові Організаційного комітету вносити в разі потреби зміни до його складу.

  3. Організацію підготовки та проведення авіакосмічного салону  покласти на Мінпромполітики, Міноборони, Міністерство транспорту та зв’язку, НКАУ, Київську міську і обласну держадміністрації разом з асоціацією “Укравіапром”.

  Взяти до відома, що координацію робіт з підготовки та організації експозиції авіакосмічного салону здійснює генеральний розпорядник — державна корпорація “Вектор”.

  4. Мінпромполітики, МЗС, Міноборони, НКАУ і  Міністерству транспорту та зв’язку сприяти залученню до участі в авіакосмічному салоні іноземних делегацій, членів міжурядових комісій, іноземних партнерів та інших заінтересованих підприємств, установ та організацій.

  5. Визначити відповідальними за безпечне проведення демонстраційних польотів Міністерство транспорту та зв’язку і Міноборони.

  Міністерству транспорту та зв’язку вирішити питання про надання учасникам авіакосмічного салону дозволу на проведення демонстраційних польотів авіаційної техніки у зоні аеродрому “Київ-Антонов”, а також повітряних куль і техніки малої авіації у зоні аеродрому “Святошин”.

  6. Мінфіну і Державному казначейству забезпечити своєчасне фінансування заходів щодо підготовки та проведення авіакосмічного салону в межах видатків, передбачених у державному бюджеті Мінпромполітики для забезпечення міжнародного співробітництва у оборонно-промисловій і військово-технічній сфері та НКАУ для виконання Загальнодержавної (Національної) космічної програми.

  7. Мінпромполітики та НКАУ:

  підготувати пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення авіакосмічного салону;

  разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями забезпечити підготовку і демонстрацію авіаційної та ракетно-космічної техніки, організацію науково-технічних конференцій з питань авіакосмічної тематики.

  8. Міноборони забезпечити експозицію зразків військової техніки, а також продукції (послуг), що виготовляється (надаються) вітчизняними ремонтними підприємствами.

  9. Держкомтелерадіо, Українському національному інформаційному агентству “Укрінформ”, Національній телекомпанії та Національній радіокомпанії забезпечити висвітлення у засобах масової інформації процесу підготовки та проведення авіакосмічного салону.

  10. МЗС, Міністерству транспорту та зв’язку, Держекспортконтролю і Держмитслужбі забезпечити своєчасне оформлення відповідних документів для прийому і обслуговування іноземних делегацій, іноземної авіаційної, ракетно-космічної та іншої техніки, оформлення та доставки  вантажів.

  11. МВС забезпечити здійснення заходів щодо охорони громадського порядку, регулювання транспортного руху під час проведення авіакосмічного салону.

  12. Київській міській і обласній держадміністраціям забезпечити  широке інформування громадськості про заходи, пов’язані з проведенням авіакосмічного салону, та розміщення у готелях його учасників і гостей, організацію спеціальних автобусних рейсів для перевезення відвідувачів на територію Київського державного авіаційного заводу “Авіант” та аеродрому “Київ-Антонов”.

  13. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 р. № 493 “Про підготовку та проведення 3-го Міжнародного авіакосмічного салону “АвіасвітXXI”.

  Прем’єр-міністр України                                                                         В. ЯНУКОВИЧ
  Інд.29