• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 10 серпня 2004 р.  № 1025

  ЗМІНИ,
  що вносяться до постанов Кабінету Міністрів
  України від 20 лютого 1999 р. № 227
  і від 9 серпня 1999 р. № 1457


  1. У Правилах оформлення візових документів для в’їзду в Україну, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 1999 р. № 227:

  пункт 2 доповнити абзацом такого змісту:

  “посвідчення закордонного українця — документ, що засвідчує статус особи як закордонного українця відповідно до Закону України “Про правовий статус закордонних українців”;

  абзац третій пункту 12 викласти у такій редакції:

  “П-2 — посвідчення закордонного українця або особиста заява, до якої додаються результати співбесіди з представником дипломатичного представництва та документи чи свідчення, що підтверджують українське етнічне походження або походження з України іноземця чи особи без громадянства, а подружжя закордонного українця та його діти у разі їх спільного в’їзду та перебування на території України подають заяву та документ про підтвердження родинних стосунків”.

  2. Абзац перший пункту 11 додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 1999 р. № 1457 викласти у такій редакції:

  “11. Оформлення приватної візи особам українського походження для відвідання України, за винятком закордонних українців та інших осіб, які відповідно до Закону України “Про правовий статус закордонних українців” мають право на безоплатне оформлення багаторазової візи для відвідання України на підставі відповідно посвідчення закордонного українця та документа про підтвердження родинних стосунків із закордонним українцем (П -2):”.

   

  ____________________