• In English

  • Додаток
    до розпорядження Кабінету Міністрів України
    від 28 липня 2004 р. № 526-р

    ПЕРЕЛІК
    видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту,
    яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України

    АВРАМЕНКО
    Геннадій Вікторович

    старший тренер збірної команди України і

    з стрільби кульової, м. Чернігів

    АЙВАЗЯН
    Артур Суренович

    срібний призер чемпіонату Європи 2003 року із стрільби кульової, м. Сімферополь

    АКОПЯН
    Олена Грачиківна

    чемпіонка та рекордсменка світу 2002 року з плавання (паралімпієць), м. Дніпропетровськ

    АЛЕКСЄЄВ
    Дмитро Данилович

    чемпіон світу 2002 року з плавання (паралімпієць), м. Одеса

    АМІРХАНОВА
    Марина Олегівна

    старший тренер збірної команди України  

    з фігурного катання на ковзанах, м. Київ

    АНДРЮШИН
    Юрій Сергійович

    чемпіон світу 2002 року з плавання (паралімпієць), м. Кіровоград

    АНТОНОВ
    Дмитро Олексійович

    старший тренер дефлімпійської збірної команди України  

    з боротьби , м. Одеса

    АТАМАНЕНКО
    Сергій Сергійович

    срібний призер чемпіонату світу 2003 року із стрільби з лука (паралімпієць), м. Львів

    БАГІЯНЦ
    Алла Миколаївна

    багаторазова призерка світу, заслужений майстер спорту СРСР з велоспорту, м. Харків

    БАРНА
    Ігор Адамович

    заслужений тренер України з боротьби вільної, Івано-Франківська обл.асть

    БІЛЯВСЬКИЙ
    Руслан Олександрович

    срібний і бронзовий призер чемпіонату Європи 2003 року з боротьби (дефлімпієць), м. Одеса

    БОЙЦОВ
    Максим В’ячеславович

    срібний призер чемпіонату Європи 2004 року з тхеквондо, м. Запоріжжя

    БУРАКОВ
    Георгій Анатолійович

    заслужений тренер України та СРСР з боротьби вільної, м. Київ

    ВАЧКОВ
    Сергій Дмитрович

    провідний тренер збірної команди України з фехтування, м. Київ

    ВЕЛИЧКО
    Ігор Олександрович

    державний тренер збірної команди України з фехтування, м. Київ

    ВИНОГРАДОВА
    Лілія Іванівна

    ветеран спортивного руху України, м. Севастополь

    ВОЛКОВА
    Юлія Дмитрівна

    чемпіонка світу 2002 року з плавання (паралімпієць), Донецька область

    ВОЛОВИК
    Володимир Іванович

    тренер олімпійського чемпіона 1976 та 1980 років з легкої атлетики Юрія Седих, Дніпропетровська область

    ВОЛОЩУК
    Ярослав Іванович

    заслужений тренер України та СРСР з дзюдо, м. Київ

    ГАММЕРШТЕДТ
    Юрій Олександрович

    заслужений тренер України та СРСР з велоспорту, м. Київ

    ГЛАЗКО
    Галина Олексіївна

    старший тренер дефлімпійської збірної команди України з лижних гонок, м. Київ

    ГОЛУБЦОВ
    Анатолій Васильович

    тренер олімпійської чемпіонки 1996 року з легкої атлетики Інеси Кравець, м. Київ

    ГОНЧАР
    Тамара Василівна

    старший тренер збірної команди України з веслування академічного, м. Київ

    ГОНЧАРОВ
    Валерій Володимирович

    срібний призер чемпіонату Європи 2004 року з гімнастики спортивної, Харківська область

    ГОНЧАРОВ
    Руслан Миколайович

    бронзовий призер чемпіонату Європи 2004 року з фігурного катання на ковзанах, м. Одеса

    ГРИБАЛЬСЬКИЙ
    Ярослав Володимирович

    голова правління Львівського відділення Українського фонду “Реабілітація інвалідів”, м. Львів

    ГРУШИНА
    Олена Едуардівна

    бронзова призерка чемпіонату Європи 2004 року з фігурного катання на ковзанах, м. Одеса

    ЖУПІНА
    Олена Григорівна

    срібна призерка чемпіонату Європи 2004 року із стрибків у воду, м. Запоріжжя

    ЗОРІН
    Борис Михайлович

    заслужений тренер України з біатлону, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, м. Київ

    ІБРАГІМОВ
    Ніязі Білялович

    тренер-механік збірної команди України із стрільби кульової, м. Львів

    ІЩЕНКО
    Крістіна Володимирівна

    бронзова призерка чемпіонату Європи 2004 року із стрибків у воду, м. Миколаїв

    КАБАНОВ
    Михайло Леонтійович

    заслужений тренер України, почесний майстер спорту СРСР, м. Київ

    КАЗНАЧЕЄВ
    Андрій Вікторович

    старший тренер паралімпійської збірної команди з плавання, Донецька область

    КАЛИНА
    Андрій Якович

    срібний призер чемпіонату світу 2002 року з плавання (паралімпієць), Донецька область

    КВАША
    Альона Сергіївна

    срібна призерка чемпіонату Європи 2004 року з гімнастики спортивної, Черкаська область

    КВІТКО
    Михайло Михайлович

    заслужений тренер України з важкої атлетики, м. Київ

    КЛІМАНОВ
    Анатолій Миколайович

    бронзовий призер чемпіонату світу 1974 року, чемпіон Європи 1975 року, заслужений майстер спорту СРСР з боксу, м. Київ

    КОЗИРЕВА
    Тамара Семенівна

    старший тренер збірної команди України  

    з легкої атлетики, м. Київ

    КОМАР
    Андрій Анатолійович

    срібний призер чемпіонату Європи 2003 року з фехтування (паралімпієць), м. Миколаїв

    КОСТЕВИЧ
    Олена Дмитрівна

    срібна призерка чемпіонату Європи 2004 року із стрільби кульової, м. Чернігів

    КРАСНЯНСЬКА
    Ірина Василівна

    срібна призерка чемпіонату Європи 2004 року з гімнастики спортивної, Черкаська область

    КУКСА
    Анатолій Павлович

    головний тренер збірної команди України і

    з стрільби кульової, м. Львів

    КУРИЛЯК
    Степан Ярославович

    срібний призер чемпіонату Європи 2003 року з лижних гонок (дефлімпієць), м. Тернопіль

    КУСПІШ
    Володимир Едуардович

    чемпіон Європи 1965 року, тренер збірної команди України з дзюдо, м. Львів

    ЛАЗАРЕВА
    Тетяна Вікторівна

    срібна призерка чемпіонату Європи 2004 року з боротьби вільної, м. Донецьк

    ЛИСЕНКО
    Дмитро Юрійович

    бронзовий призер чемпіонату Європи 2004 року із стрибків у воду, Донецька область

    ЛЄСНІКОВ
    Валерій Сергійович

    старший тренер збірної команди України  

    з лижних гонок, Київська область

    ЛУШНІКОВ
    Віктор Федорович

    заслужений тренер України з боротьби вільної, м. Херсон

    ЛЯШЕНКО
    Олена Анатоліївна

    срібна призерка чемпіонату Європи 2004 року з фігурного катання на ковзанах, м. Київ

    МАЛИШЕВСЬКИЙ
    Сергій Володимирович

    срібний і бронзовий призер чемпіонату Європи 2003 року з боротьби (дефлімпієць), м. Київ

    МАСЛОВСЬКА
    Ванда Олександрівна

    бронзова призерка чемпіонату Європи 2004 року з важкої атлетики, Харківська область

    МАТВЄЄВ
    Сергій Леонідович

    призер Олімпійських ігор 2000 року в командній гонці з велоспорту-треку, Київська область

    МАЦИХ
    Михайло Якович

    заслужений тренер України з боксу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, м. Київ

    МАЩЕНКО
    Олександр Сергійович

    чемпіон світу 2002 року з плавання (паралімпієць), м. Донецьк

    МІЛЬЧЕВ
    Микола Миколайович

    чемпіон Олімпійських ігор 2000 року із стрільби стендової, Одеська область

    МІТІН
    Володимир Олександрович

    заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон СРСР з велоспорту, м. Київ

    МУШИК
    Анатолій Анатолійович

    бронзовий призер чемпіонату Європи 2004 року з важкої атлетики, Рівненська область

    НЕСЕВЕРЕНКО
    Олександра Костянтинівна

    заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, Вінницька область

    ОВЧАРЕНКО
    Сергій Валентинович

    головний тренер паралімпійської збірної команди з футболу, м. Дніпропетровськ

    ОСМАНОВА
    Людмила
    Магомет-Шарипівна

    срібна призерка чемпіонату світу 2003 року з пауерліфтингу (паралімпієць), Автономна Республіка Крим

    ОРНАНДЖИ
    Анатолій Іванович

    тренер дворазового чемпіона світу серед юніорів з легкої атлетики Олексія Лукашевича м. Дніпропетровськ

    ПАЩУК
    Ігор Ігорович

    майстер спорту міжнародного класу, срібний призер чемпіонату Європи 2004 року з боксу, Львівська область

    ПЕТРОСЮК
    Андрій Миколайович

    державний тренер України із стрільби кульової, м. Київ

    ПИШНЯК
    Іван Архипович

    срібний призер чемпіонату Європи 2003 року з лижних гонок (дефлімпієць), Київська область

    ПОЛАТАЙКО
    Любомир Миколайович

    призер Олімпійських ігор 2000 року в командній гонці з велоспорту-треку, Автономна Республіка Крим

    ПРИПИЯЛО
    Сергій Вікторович

    чемпіон і бронзовий призер чемпіонату Європи 2003 року з легкої атлетики (дефлімпієць), м. Київ

    ПРОКОПЕНКО
    Ярослав Петрович

    срібний призер чемпіонату Європи 2003 року з легкої атлетики (дефлімпієць), м. Київ

    ПРЯДУН
    Сергій Анатолійович

    бронзовий призер чемпіонату Європи 2004 року з боротьби вільної, м. Київ

    РАСКІН
    Яків Давидович

    заслужений тренер України з важкої атлетики, Автономна Республіка Крим

    РАТНЕР
    Леонід Анатолійович

    заслужений тренер України та СРСР, головний тренер жіночої національної збірної команди України з гандболу, м. Запоріжжя

    РАЧИБА
    Василь Дмитрович

    срібний призер чемпіонату Європи 2004 року з боротьби греко-римської, Київська область

    САЄНКО
    Світлана Олександрівна

    срібна призерка чемпіонату Європи 2004 року з боротьби вільної, м. Суми

    СЕМЕНОВ
    Святослав Миколайович

    заслужений майстер спорту СРСР з плавання,  м. Київ

    СЛІПАК
    Володимир Омелянович

    суддя республіканської категорії з футболу,
    Автономна Республіка Крим

    СОЛОВЙОВА
    Лідія Валентинівна

    чемпіонка світу 2003 року з пауерліфтингу (паралімпієць), м. Дніпропетровськ

    СТАРІНСЬКИЙ
    Степан Іванович

    старший тренер збірної команди України із стрільби кульової, м. Львів

    СТАРОСТІНА
    Римма Федорівна

    тренер паралімпійської збірної команди з легкої атлетики, м. Луганськ

    СТЕПАНОВ
    Володимир Миколайович

    дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи 2002 року з боротьби (дефлімпієць), м. Донецьк

    СТРИЖАК
    Костянтин Олександрович

    срібний призер чемпіонату Європи 2004 року з боротьби греко-римської, м. Київ

    ТАСОЄВ
    Вадим Заурбекович

    срібний призер чемпіонату Європи 2004 року з боротьби вільної, м. Одеса

    ТЕДЕЄВ
    Ельбрус Сосланович

    срібний призер чемпіонату Європи 2004 року з боротьби вільної, м. Київ

    ТЕРЕЩУК
    Вікторія Андріївна

    срібна призерка Кубка світу 2004 року з сучасного п’ятиборства, м. Луганськ

    ТУРОБОВ
    Сергій Анатолійович

    тренер срібної призерки Кубка світу 2004 року з сучасного п’ятиборства Вікторії Терещук, м. Луганськ

    ФАТЄЄВ
    Андрій Юрійович

    головний тренер дефлімпійської збірної команди України з легкої атлетики, м. Дніпропетровськ

    ФЕДОРИШИН
    Василь Петрович

    бронзовий призер чемпіонату Європи 2004 року з боротьби вільної, м. Київ

    ФЕДОРОВА
    Олена Олегівна

    бронзова призерка чемпіонату Європи 2004 року із стрибків у воду, м. Миколаїв

    ФЕДОРЕЦЬ
    Володимир Андрійович

    тренер чемпіонів Олімпійських ігор 1988 року з легкої атлетики Ольги та Віктора Бризгіних, м. Київ

    ФЕДЧУК
    Андрій Васильович

    бронзовий призер Олімпійських ігор 2000 року, заслужений майстер спорту України з боксу,
    м. Івано-Франківськ

    ФЕТІСОВ
    Микола Вікентійович

    тренер срібного призера чемпіонату Європи 2004 року з боротьби греко-римської
    Костянтина Стрижака, м. Київ

    ХЕЙФЕЦЬ
    Віктор Володимирович

    тренер чемпіонки Олімпійських ігор 1980 року з легкої атлетики Ніни Зюськової, м. Донецьк

    ЧАСС
    Раїса Мефодіївна

    багаторазова чемпіонка України, призерка чемпіонатів СРСР з велоспорту, Дніпропетровська область

    ЧЕРНЕНКО
    Людмила Дмитрівна

    начальник збірної команди України із стрільби кульової, м. Київ

    ЧЕРНЯВСЬКИЙ
    Сергій Володимирович

    призер Олімпійських ігор 2000 року в командній гонці з велоспорту-треку, м. Вінниця

    ЧУМАКОВ
    Віктор Іванович

    майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий призер чемпіонатів СРСР з боротьби вільної, м. Київ

    ШАЙМАРДАНОВА
    Вікторія Юріївна

    срібна призерка чемпіонату Європи 2004 року з важкої атлетики, Київська область

    ШЛЯХОВ
    Юрій Вікторович

    бронзовий призер чемпіонату Європи 2004 року із стрибків у воду, м. Дніпропетровськ

    ЩЕРБАТИХ
    Ольга Костянтинівна

    срібна призерка чемпіонату Європи 2004 року з гімнастики спортивної, Луганська область

    ЮРКОВСЬКА
    Олена Юріївна

    чемпіонка світу 2003 року з лижних гонок та біатлону (паралімпієць), Київська область

    ЯРЖИНСЬКИЙ
    В’ячеслав Генріхович

    головний тренер збірної команди України з лижних гонок, Черкаська область

    ЯРОЦЬКА
    Ірина Владленівна

    срібна призерка чемпіонату Європи 2004 року з гімнастики спортивної, м. Київ

    ____________________