• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 28 липня 2004 р. № 981

  Київ

  Деякі питання  підтримки сімей при народженні дитини

  З метою посилення соціального захисту сімей з дітьми Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити перелік дитячих товарів для комплектування пакунка малюка (додається).

  Видача пакунка малюка здійснюється усім жінкам одноразово при народженні дитини під час їх перебування у пологовому будинку (відділенні) і оформляється як одноразова адресна допомога сім’ям при народженні кожної дитини.

  2. Міністерству у справах сім'ї, дітей та молоді забезпечити:

  централізовану закупівлю дитячих товарів вітчизняного виробництва в установленому порядку та формування пакунків малюка вартістю
  100 гривень кожний. Закупівлю товарів здійснювати за рахунок коштів, передбачених бюджетною програмою “Здійснення державними органами централізованих заходів з питань дітей, молоді, жінок та сім’ї”;

  розподіл пакунків малюка між Республіканським комітетом у справах сім’ї та молоді Автономної Республіки Крим, управліннями у справах сім’ї та молоді обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій відповідно до середніх показників народжуваності у регіонах.

  3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечувати доставку пакунків малюка до місць їх призначення і видачу жінкам під час перебування у пологовому будинку (відділенні), а також ведення реєстрів отримувачів згідно з Інструкцією про порядок видачі жінкам пакунків малюка при народженні дитини.

  Міністерству у справах сім’ї, дітей та молоді разом з Міністерством охорони здоров’я розробити та затвердити Інструкцію про порядок видачі жінкам пакунків малюка при народженні дитини.

  4. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям вирішувати питання щодо надання додаткової допомоги сім’ям при народженні дитини у межах коштів, передбачених у відповідних бюджетах на ці цілі.

  Прем’єр-міністр України             В. ЯНУКОВИЧ

   

  Інд.28