• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 28 липня 2004 р. № 976

  Київ

  Про встановлення пільгового тарифу
  на перевезення дітей залізничним транспортом

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити пільговий тариф на перевезення залізничним транспортом у внутрішньому сполученні (у пасажирських вагонах усіх категорій) дітей віком від шести до чотирнадцяти років у розмірі 75 відсотків вартості проїзду дорослого пасажира.

  2. Внести до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
  19 березня 1997 р. № 252 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 12,
  с. 167; 2002 р., № 34, ст. 1588, № 37, ст. 1736), такі зміни:

  пункт 60 викласти в такій редакції:

  “60. Діти віком до шести років, які не займають окремого місця, мають право на безоплатний проїзд без проїзного документа. Діти віком від шести до чотирнадцяти років мають право на проїзд за дитячими проїзними документами з наданням місця. Порядок проїзду дітей визначається Правилами”;

  пункт 61 після слів “на шляху прямування” доповнити словами “пасажирського поїзда”.

  3. Міністерству фінансів, Міністерству у справах сім’ї, дітей та молоді щороку під час складання проекту Державного бюджету України передбачати видатки, пов’язані з наданням дітям пільг на проїзд залізничним транспортом.

  4. Міністерству у справах сім’ї, дітей та молоді здійснювати щомісяця перерахування залізницям коштів на підставі рахунків за перевезення дітей, складених ними за обліковою формою, встановленою Укрзалізницею.

  5. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2005 року.

  Прем’єр-міністр України                                                                                  В. ЯНУКОВИЧ
  Інд.21