• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 28 липня 2004 р. № 959

   

  ПОРЯДОК
  використання коштів державного бюджету, що спрямовуються
  на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської
  техніки вітчизняного виробництва


  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2004 рік (КПКВ 2801430) на часткову компенсацію сільськогосподарським товаровиробникам і підприємствам харчової та переробної промисловості (далі — сільгосппідприємства) вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва (далі — техніка).

  2. Часткова компенсація встановлюється у розмірі 30 відсотків вартості техніки згідно з переліком та цінами, рекомендованими Міжвідомчою експертною радою з питань визначення пріоритетів у виробництві нової техніки та обладнання для сільськогосподарських товаровиробників.

  3. Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головні управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрацій:

  на підставі заявок сільгосппідприємств визначають на конкурсних засадах, встановлених Мінагрополітики, сільгосппідприємства, яким надається часткова компенсація вартості техніки;

  за результатами конкурсу видають сільгосппідприємствам довідки за формою, затвердженою Мінагрополітики;

  за поданими сільгосппідприємством копіями договору із заводом-виготовлювачем та платіжного документа про сплату 70 (або 100) відсотків вартості техніки з відбитком печатки банку складають реєстр сільгосппідприємств, яким надається часткова компенсація вартості техніки (далі — реєстр), і подають його Мінагрополітики за затвердженою ним формою.

  4. Мінагрополітики на підставі отриманих реєстрів подає Державному казначейству обсяги розподілу коштів у межах їх наявності згідно з бюджетним розписом.

  Зазначені кошти відповідно до порядку касового виконання державного бюджету за видатками спрямовуються Міністерству агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головним управлінням сільського господарства і продовольства облдержадміністрацій.

  Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головні управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрацій на підставі підтвердних документів (рахунок-фактура, примірник платіжного документа про сплату 70 відсотків вартості техніки з відбитком печатки банку, копія договору із заводом-виготовлювачем) здійснюють оплату рахунків на користь заводу-виготовлювача, а у разі сплати сільгосппідприємством заводу-виготовлювачу 100-відсоткової вартості техніки перераховують компенсацію у розмірі 30 відсотків сільгосппідприємству на його поточний рахунок.

  Підтвердні документи зберігаються протягом трьох років у Міністерстві агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим та головних управліннях сільського господарства і продовольства облдержадміністрацій.

  5. Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, головні управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрацій у 10-денний строк після чергового надходження коштів подають Мінагрополітики звіти про надання часткової компенсації вартості техніки за визначеною ним формою.

  Мінагрополітики до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, подає звіт Мінфіну.

  6. Мінагрополітики може перерозподіляти невикористані бюджетні кошти, передбачені на часткову компенсацію вартості техніки, за областями.

  _____________________