• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 28 липня 2004 р.  №515-р

  Київ

  Про погашення кредиторської заборгованості із
  соціальних виплат громадянам, які постраждали
  внаслідок Чорнобильської катастрофи

   

  1. Прийняти пропозицію Мінфіну, Мінекономіки та НАК “Нафтогаз України” про передачу природного газу, отриманого від НАК “Нафтогаз України”, ВАТ “Укрнафта” згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 9 вересня 1999 р. № 1665 “Про заходи щодо зменшення заборгованості Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” перед державним бюджетом” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 37, ст. 1857), Державному управлінню справами в обсязі 246482,1143 тис. куб. метрів на суму 46585119,6 гривень за умови попереднього перерахування коштів Державним управлінням справами на відповідний рахунок, відкритий у  Державному казначействі.

  Мінфіну, Державному казначейству отримані кошти спрямувати на погашення кредиторської заборгованості із соціальних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  2. Мінфіну передбачити під час підготовки пропозицій про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” збільшення доходів державного бюджету за рахунок надходжень, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, з відповідним збільшенням видатків за бюджетними програмами, пов’язаними із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та внести відповідні зміни до помісячного розпису асигнувань державного бюджету.

   

  Премєр-міністр   В. ЯНУКОВИЧ
  Інд.33