• In English

 • кабінет міністрів україни

  ПОСТАНОВА

  від 13 липня 2004 р. №918

  Київ

  Про затвердження Положення про державне
  замовлення на виробництво і розповсюдження
  теле- та  радіопрограм

  З метою задоволення державних потреб у телерадіомовній продукції та на виконання Указу Президента України від 27 квітня 2004 р. № 487 “Про внесення зміни до Указу Президента України від 1 березня 2001 року

  № 122” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визначити генеральним державним замовником на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм Державний комітет телебачення і радіомовлення. Покласти на Комітет координацію роботи державних замовників, яким у державному бюджеті передбачаються кошти на зазначені цілі, та підготовку загального проекту державного замовлення на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм.

  2. Затвердити  Положення про державне замовлення на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм (додається).

  3. Визначити теле- та радіопрограми специфічною продукцією, яка закуповується відповідно до Положення, затвердженого цією постановою.

  4. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 травня 2001 р. № 539 “Про передачу Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення до сфери управління Державного комітету зв’язку та інформатизації” (Офіційний вісник України, 2001 р., № 21, ст. 936) викласти в такій редакції:

  “2. Державному комітетові телебачення і радіомовлення подавати щороку Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції пропозиції щодо визначення обсягів державного замовлення на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм”.

  .

    Прем’єр-міністр   В. ЯНУКОВИЧ
  Інд.51