• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 13 липня 2004 р. №904

  Київ

  Про схвалення Комплексної програми
  розвитку футболу на 2004 — 2008 роки

  З метою забезпечення розвитку футболу в Україні, оздоровлення широких верств населення, підвищення рівня проведення всеукраїнських змагань і сприяння досягненню високих спортивних результатів у міжнародних змаганнях Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Схвалити Комплексну програму розвитку футболу на 2004 — 2008 роки (далі — Програма), що додається.

  2. Державному комітетові з питань фізичної культури і спорту разом з Федерацією футболу утворити координаційну раду з виконання Програми та затвердити склад і положення про неї.

  3. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям передбачати під час складання місцевих бюджетів на відповідний рік у видатках на фізичну культуру і спорт кошти на виконання регіональних програм розвитку футболу з урахуванням реальних можливостей.

  4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади передбачати під час складання проектів державного бюджету кошти на здійснення заходів Програми і подавати щороку до 20 грудня Державному комітетові з питань фізичної культури і спорту звіт про її виконання.

  5. Державному комітетові з питань фізичної культури і спорту інформувати щороку до 20 січня Кабінет Міністрів України про результати виконання Програми.

   

   Премєр-міністр         В. ЯНУКОВИЧ

  Інд.28