• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 5 липня 2004 р.  № 420-р

  Київ

  Про підготовку і проведення Міжнародної
  спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння
  і спецтехніки “Зброя та безпека — 2004”

  1. Підтримати пропозицію МВС про проведення в м. Києві у період з 27 по 30 жовтня 2004 р. Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння і спецтехніки “Зброя та безпека — 2004” (далі — Виставка).

  Взяти до відома, що ЗАТ “Міжнародний виставковий центр” та дочірнє підприємство “Форт-Ресурси” державного підприємства МВС “Ресурси” в
  м. Києві:

  здійснюватимуть функції генеральних розпорядників підготовки і проведення Виставки;

  сприятимуть своєчасному наданню Держекспортконтролю та Держмитслужбі документів, необхідних для доставки експонатів іноземних учасників до місця проведення Виставки та у зворотному напрямку.

  2. Утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення
   Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння і спецтехніки “Зброя та безпека — 2004” у складі згідно з додатком.

  Дозволити голові Організаційного комітету вносити в разі потреби зміни до його складу.

  3. МВС, Міноборони, МНС, Мінпромполітики, Адміністрації Держприкордонслужби сприяти проведенню Виставки та в межах своїх повноважень з урахуванням участі Державної компанії “Укрспецекспорт” забезпечити представлення на Виставці натурних зразків стрілецької зброї, боєприпасів, спеціальних засобів активної оборони та індивідуального захисту, криміналістичної, оптичної, електронної та іншої техніки спеціального призначення.

   

  4. Установити, що фінансове забезпечення участі у Виставці здійснюється заінтересованими центральними органами виконавчої влади за рахунок і в межах видатків, передбачених для них у Державному бюджеті України на 2004 рік.

  Прем’єр-міністр України                                                                         В. ЯНУКОВИЧ

   

  Інд.31