• In English

 • кабінет міністрів україни

  ПОСТАНОВА

  від 29 червня 2004 р. № 821

  Київ

  Про внесення змін до пункту 11
  Положення про прикордонний режим

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 11 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. № 1147 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 30, ст. 1127; 1999 р., № 17, ст. 726; 2003 р., № 37, ст. 1981), виклавши його у такій редакції:

  “11. З метою виявлення порушень законодавства з прикордонних питань, виконання завдань, пов’язаних з боротьбою з організованою злочинністю та незаконною міграцією у межах прикордонної смуги і контрольованого прикордонного району, уповноважені особи Державної прикордонної служби та органів внутрішніх справ, а також члени добровільних формувань мають право відповідно до Законів України “Про Державну прикордонну службу України” та “Про дорожній рух” у разі потреби зупиняти та оглядати транспортні засоби.

  Зупинка транспортного засобу здійснюється:

  уповноваженими особами органів внутрішніх справ — у встановленому порядку;

  уповноваженими особами Державної прикордонної служби, а також членами добровільних формувань — із застосуванням диска з червоним світлоповертачем або рукою, що вказує на цей транспортний засіб.

  Водій повинен зупинити транспортний засіб у місці, на яке йому буде вказано, з дотриманням правил зупинки, а також:

  подати для перевірки документи, що посвідчують особу водія і пасажирів, та реєстраційний документ на транспортний засіб (для транспортних засобів Збройних Сил — технічний талон);

  дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів”.

  Премєр-міністр            В. ЯНУКОВИЧ

   

  Інд.31