• In English

  • ЗАТВЕРДЖЕНО
    постановою Кабінету Міністрів України
    від 1 березня 2007 р. № 337

     

    ПОРЯДОК
    використання коштів, передбачених у державному бюджеті
     для здійснення заходів з відтворення водних живих ресурсів
    у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні


     

    1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінагрополітики за програмою “Відтворення водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні” (далі — бюджетні кошти).

    2. Одержувачами бюджетних коштів є підприємства, що здійснюють заходи із вселення водних живих ресурсів у внутрішні водойми та Азово-Чорноморський басейн, протиепізоотичні заходи, проводять рибницько-меліоративні, гідротехнічні роботи і акліматизацію риб (далі — підприємства).

    3. Бюджетні кошти використовуються для виконання заходів з відтворення водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні, передбачених Загальнодержавною програмою розвитку рибного господарства України на період до 2010 року. План зазначених заходів щороку затверджується Мінагрополітики за погодженням з Мінфіном у межах коштів, передбачених державним бюджетом.

    4. Для визначення підприємств, яким надаватимуться бюджетні кошти, Держкомрибгосп утворює конкурсну комісію (далі — комісія), до складу якої входять представники Держкомрибгоспу, Мінагрополітики, ГоловКРУ, а в разі потреби за згодою представники галузевих організацій, Інституту рибного господарства Української академії аграрних наук та Південного науково-дослідного інституту рибного господарства і океанографії.

    5. Підприємства подають на розгляд комісії такі документи:

    заявку на участь у конкурсі з визначенням обсягу та напрямів використання бюджетних коштів;

    довідку за підписом керівника підприємства про результати фінансово-господарської діяльності підприємства (темпи зростання обсягу реалізованої продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року, розрахунки з бюджетом (нараховано, сплачено), зростання виробництва рибопродукції);

    біологічне обґрунтування про доцільність проведення робіт з відтворення водних живих ресурсів, розроблене науковою установою (якщо роботи проводяться вперше);

    ветеринарне свідоцтво про відсутність інфекційних та інвазійних захворювань у господарстві;

    копію довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, засвідчену в установленому порядку.

    6. Комісія розглядає подані документи, встановлює їх достовірність і за результатами конкурсного відбору визначає перелік підприємств, яким надаються бюджетні кошти. При цьому перевага надається підприємствам, які забезпечили зростання виробництва рибної продукції, не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами, Пенсійним фондом України та із виплати заробітної плати.

    7. Держкомрибгосп розподіляє між підприємствами (переможцями конкурсу) бюджетні кошти з урахуванням площі ставів, виробничої потужності та фактичних витрат підприємств за два попередніх роки і подає їх на затвердження до Мінагрополітики.

    Мінагрополітики перераховує відповідно до поданого розпису асигнувань бюджетні кошти підприємствам (переможцям конкурсу) згідно з Порядком обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженим Державним казначейством.

    8. Бюджетні кошти спрямовуються на рахунки підприємств, відкриті в органах Державного казначейства, та використовуються згідно з планом використання бюджетних коштів на оплату витрат, пов’язаних з придбанням, вирощуванням та вселенням водних живих ресурсів у внутрішні водойми (крім водойм, які експлуатуються в режимі спеціального товарного рибного господарства, та водойм спеціального використання для цілей аматорського і спортивного рибальства) та Азово-Чорноморський басейн.

    Перерахування бюджетних коштів здійснюється на підставі платіжних доручень та підтвердних документів (договору, актів виконаних робіт, придбання матеріальних цінностей тощо).

    9. Для здійснення заходів з відтворення водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні підприємства закуповують за бюджетні кошти товари, роботи і послуги відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

    10. Обсяг фінансування на здійснення заходів з відтворення водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні за рахунок бюджетних коштів щороку затверджується Мінагрополітики за погодженням з Мінфіном.

    11. Проведення робіт з відтворення водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні здійснюється відповідно до інструкції про порядок проведення робіт з відтворення водних живих ресурсів, затвердженої Мінагрополітики.

    Після закінчення робіт фактичні витрати підтверджуються розрахунками собівартості виконаних робіт з урахуванням вимог додатка та актів про виконання робіт з випуску водних живих ресурсів згідно із зазначеною інструкцією.

    12. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

    13. Посадові особи, які допустили порушення умов цього Порядку і нецільове використання коштів, несуть відповідальність згідно із законодавством.

    _____________________