• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 1 березня 2007 р. № 323

  Київ

   

  Про утворення Міністерства регіонального розвитку
  та будівництва України і Міністерства з питань
  житлово-комунального господарства України

   

  З метою забезпечення ефективного формування та реалізації державної регіональної політики, політики у сфері будівництва та архітектури, розв’язання проблем, пов’язаних з реформуванням житлово-комунального господарства, Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Міністерство регіонального розвитку та будівництва України і Міністерство з питань житлово-комунального господарства України на базі Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, що реорганізується.

  2. Установити, що:

  Міністерство регіонального розвитку та будівництва України є головним (провідним) органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань забезпечення реалізації державної регіональної політики і політики у сфері будівництва, архітектури та містобудування; 

  Міністерство з питань житлово-комунального господарства України є головним  (провідним) органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства та житлової політики.

  Зазначені міністерства є правонаступниками реорганізованого Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України у відповідних сферах діяльності.

  Фінансове забезпечення діяльності Міністерства регіонального розвитку та будівництва України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України у 2007 році здійснюватиметься в межах видатків, передбачених у державному бюджеті для утримання Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.

  3. Утворити комісію з реорганізації Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України та затвердити її головою першого заступника Міністра Беркуту А. В. 

  Голові комісії:

  затвердити персональний склад комісії та забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з реорганізацією Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України;

  подати у двомісячний строк Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо розподілу чисельності працівників реорганізованого Міністерства між Міністерством регіонального розвитку та будівництва України і Міністерством з питань житлово-комунального господарства України та віднесення підприємств, установ та організацій до сфери їх управління;

  поінформувати до 1 травня 2007 р. Кабінет Міністрів України про результати проведеної роботи.

   

  Прем’єр-міністр України                                                                            В. ЯНУКОВИЧ

   

  Інд.40