• In English

  • ЗАТВЕРДЖЕНО
    постановою Кабінету Міністрів України


    від 21 лютого 2007 р. № 286

     

    ЗМІНИ,
    що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України
    від 19 квітня 1993 р. № 283 і від 6 вересня 2000 р. № 1396

     

    1. Доповнити розділ II додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. № 283 абзацом такого змісту:

    “бланки атестата на торгові партії оброблених або необроблених алмазів.”.

    2. У Правилах атестації дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2000 р. № 1396:

    1) в абзаці другому пункту 3 слова “за формою згідно з додатком” замінити словами “за формою, встановленою Мінфіном”;

    2) доповнити пункт 6 абзацом такого змісту:

    “Наявність атестата на торгову партію є обов’язковою умовою для здійснення торговельних операцій з торговими партіями оброблених або необроблених алмазів.”;

    3) доповнити пункт 10  абзацом такого змісту:

    “У супровідних документах або атестатах застосування індексів, умовних або будь-яких інших позначень індивідуальних характеристик каменів (колір, дефектність, сорт, група тощо), що не мають однозначного тлумачення, допускається лише у разі посилання на відповідний нормативний акт, у якому викладено зміст цих позначень та наведено технічні вимоги до продукції і правила її маркування.”;

    4) додаток до Правил виключити.

    _____________________