• In English

 • кабінет міністрів україни

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 2 червня 2004 р. № 358-р

  Київ

  Про заходи щодо проведення щорічної
  Міжнародної виставки засобів захисту,
  озброєння та спецтехніки “І

  SРЕК”

  1. Підтримати пропозицію Мінекономіки про проведення в Україні щорічної Міжнародної виставки засобів захисту, озброєння та спецтехніки “ІSРЕК” (далі — Виставка).

  2. Утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення щорічної Міжнародної виставки засобів захисту, озброєння та спецтехніки ІSРЕК” у складі згідно з додатком.

  Голова Організаційного комітету затверджує персональний склад та вносить в разі потреби зміни до нього.

  3. МВС, Міноборони, Мінпромполітики, МНС, СБУ і Адміністрації Держприкордонслужби подати Організаційному комітетові пропозиції щодо своєї участі у Виставці.

  4. Держмитслужбі, Держекспортконтролю, Адміністрації Держприкор-донслужби, Державній компанії “Укрспецекспорт” забезпечити своєчасне оформлення документів, необхідних для доставки експонатів іноземних учасників до місця проведення Виставки та у зворотному напрямку.

  5. Взяти до відома, що:

  генеральним розпорядником з координації підготовки і проведення Виставки в установленому порядку визначено ЗАТ “Фірма “ЗовнішЕкспоБізнес”;

  фінансування заходів, пов’язаних з проведенням Виставки у 2004 році, здійснюється заінтересованими центральними органами виконавчої влади за рахунок і в межах видатків, передбачених для них на ці цілі у Державному бюджеті України на 2004 рік, а підприємствами, установами і організаціями — за рахунок власних коштів.

  6. Мінфіну, іншим заінтересованим центральним органам виконавчої влади передбачати починаючи з 2005 року під час підготовки проекту Державного бюджету України видатки для забезпечення участі у Виставці.

                  Премєр-міністр                  В. ЯНУКОВИЧ

   

  Інд.31