• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 13 травня 2004 р. № 626

  ПОРЯДОК
  надання одноразової матеріальної допомоги на завершення
  будівництва індивідуального житла депортованим кримським
  татарам та особам інших національностей і членам їх сімей,
  які повернулися в Україну на постійне проживання  1. Дія цього Порядку поширюється на осіб, депортованих за національною ознакою з території України, та членів їх сімей (чоловік, дружина, діти), які повернулися в Україну на постійне проживання (далі — депортовані особи) і будують індивідуальне житло, ступінь будівельної готовності якого дасть змогу з використанням одноразової матеріальної допомоги у короткий строк створити мінімальні умови для проживання.

  2. Депортовані особи подають заяву про надання одноразової матеріальної допомоги на завершення будівництва індивідуального житла (далі — допомога) органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування (далі — уповноважений орган) за місцем реєстрації цих осіб.

  До заяви додаються:

  копія паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

  копії документів, що підтверджують належність до числа депортованих осіб;

  довідка про склад сім’ї;

  документи, що підтверджують виділення земельної ділянки, на якій проводиться будівництво;

  акт обстеження матеріально-побутових умов особи;

  акт про стан будівельної готовності індивідуального житлового будинку.

  3. Допомога надається депортованим особам за наявності цільових коштів державного бюджету шляхом їх перерахування на особисті рахунки зазначених осіб.

  4. Розмір допомоги визначається з урахуванням потреби депортованої особи, але не повинен перевищувати 30 розмірів мінімальної заробітної плати.

  5. Після прийняття рішення про надання депортованій особі допомоги між нею і уповноваженим органом укладається договір, в якому в обов’язковому порядку зазначається умова, що отримані кошти використовуються за цільовим призначенням протягом одного року, а також передбачаються санкції у разі використання коштів не за цільовим призначенням протягом зазначеного строку.

   

  ____________________