• In English

 • кабінет міністрів україни

  ПОСТАНОВА

  від 12 травня 2004 р.  № 614

  Київ

  Про Міжнародний конкурс вокалістів
  імені Бориса Гмирі

  З метою подальшого розвитку національної музичної культури, підтримки талановитої творчої молоді, розширення міжнародних культурно-мистецьких зв’язків та увічнення пам’яті видатного українського співака Бориса Романовича Гмирі Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Прийняти пропозицію Міністерства культури і мистецтв, Київської міської державної адміністрації та Фонду Б. Р. Гмирі про проведення один раз на 3 — 4 роки Міжнародного конкурсу вокалістів імені Бориса Гмирі (далі — конкурс).

  Перший конкурс провести у листопаді 2004 р. у Національній філармонії (м. Київ).

  2. Міністерству культури і мистецтв затвердити Положення про Міжнародний конкурс вокалістів імені Бориса Гмирі, передбачивши в ньому, що строки проведення конкурсу визначає Організаційний комітет з підготовки та проведення конкурсу, склад якого затверджує Міністерство.

  3. Видатки, пов’язані з проведенням конкурсу, здійснювати в межах бюджетних призначень, встановлених Міністерству культури і мистецтв у Державному бюджеті України на відповідні роки.

  Рекомендувати Київській міській державній адміністрації брати участь у фінансуванні витрат на підготовку та проведення конкурсу за рахунок коштів місцевого бюджету.

  4. Міністерству закордонних справ сприяти у підготовці та проведенні конкурсу.

  5. Державному комітетові телебачення і радіомовлення, Міністерству культури і мистецтв забезпечити висвітлення ходу підготовки і проведення конкурсу.

           Премєр-міністр         В. ЯНУКОВИЧ
  Інд.28