• In English

 • кабінет міністрів україни

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 29 квітня 2004 р. №259-р

  Київ

  Про утворення ВАТ “Агентство з
  питань іноземних інвестицій”

  1. На виконання Указу Президента України від 7 липня 2003 р. № 580 “Про додаткові заходи щодо залучення іноземних інвестицій в економіку України” погодитися з пропозицією Мінекономіки щодо утворення за участю держави ВАТ “Агентство з питань іноземних інвестицій”
  (далі — Агентство).

  2. Фонду державного майна:

  виступити засновником Агентства від імені держави виходячи з того, що державна частка в статутному фонді Агентства повинна становити не менш як 51 відсоток;

  визначити разом з Мінекономіки інших засновників Агентства та перелік державного майна, що підлягає передачі до його статутного фонду, і здійснити організаційні заходи, пов’язані з утворенням Агентства;

  передати в установленому порядку Мінекономіки повноваження щодо управління корпоративними правами держави у статутному фонді Агентства.

  3. Мінекономіки вжити заходів до утворення в регіонах дочірніх підприємств Агентства.

  Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським держадміністраціям сприяти утворенню та функціонуванню зазначених підприємств.

  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Міністра економіки та з питань європейської інтеграції Деркача М. І.

   Премєр-міністр         В. ЯНУКОВИЧ

  Інд.27