• In English

 •  

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   

  від 29 квітня 2004 р.  № 248-р

   

  Київ

   

   

  Про оформлення документів, які засвідчують право

  власності України на будівлі у м. Сарселі

   

   

                 Погодитися з пропозицією Національної академії наук про фінансування витрат у сумі 40 тис. доларів США, пов’язаних з оформленням акта дарування Україні громадською організацією „Українська соціальна служба у Франції” двох будинків у м. Сарселі (Франція), що належать цій організації на праві власності, загальною площею 720 кв. метрів та земельної ділянки, на якій розташовані ці будинки, за рахунок бюджетних призначень, передбачених у Державному бюджеті України на 2004 рік Національній академії наук  за КПВК 6541130 „Фінансова підтримка розвитку інфраструктури Національної академії наук України”.

              Мінфіну забезпечити фінансування зазначених витрат та передбачити внесення відповідних змін до Закону України „Про Державний бюджет на    2004 рік” з метою компенсації Національній академії наук цих витрат.

              МЗС, Мін’юсту, Фонду державного майна, Національній академії наук  забезпечити оформлення відповідних документів, які засвідчують право власності України на зазначені будинки та земельну ділянку, з наступним їх закріпленням за Національною академією наук на праві господарського відання.

   

   

        Прем’єр-міністр України                                            В. ЯНУКОВИЧ

   

  Інд.28