• In English

 • кабінет міністрів україни

  ПОСТАНОВА

  від 28 квітня 2004 р. № 532

  Київ

  Про закупівлю продовольчого зерна
  врожаю 2004 року

  З метою підвищення заінтересованості сільськогосподарських підприємств в нарощуванні обсягів виробництва і реалізації продовольчого зерна, впровадження ефективного механізму регулювання його ринку та на виконання Указу Президента України від 19 травня 2003 р. № 415 і Програми діяльності Кабінету Міністрів України “Послідовність. Ефективність. Відповідальність” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

  забезпечити організацію закупівлі до 15 жовтня 2004 р. продовольчого зерна врожаю поточного року виключно через акредитовані товарні біржі в обсягах тримісячної регіональної потреби згідно з додатком;

  надати підтримку суб’єктам господарювання, в тому числі із залученням коштів місцевих бюджетів, що будуть закуповувати продовольче зерно для регіональних потреб;

  разом з Національним банком, Міністерством аграрної політики, Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерством фінансів розробити ефективний механізм та визначити обсяги кредитування закупівлі продовольчого зерна для регіональних потреб.

  2. Взяти до відома, що Дніпропетровською обласною державною адміністрацією прийнято рішення про формування регіональних ресурсів продовольчого зерна врожаю 2004 року в обсязі річної потреби області.

  3. Державному комітетові з державного матеріального резерву забезпечити накопичення коштів спеціального фонду державного бюджету та закупити в установленому порядку 1 млн. тонн продовольчого зерна до державного резерву протягом липня — жовтня поточного року.

   

  4. Міністерству фінансів, Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерству аграрної політики, Державному комітетові з державного матеріального резерву підготувати пропозиції про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” у частині виділення коштів для закупівлі продовольчого зерна відповідно до пункту 3 цієї постанови.

           Премєр-міністр         В. ЯНУКОВИЧ

   

   

  Інд.22