• In English

 •  

   

  КАБІНЕТ  МІНІСТРІВ  УКРАЇНИ

   

  Постанова

   

  від 14 квітня 2004 р. № 483

   

  Київ

   

  Про проведення експерименту з надання пільг

  у грошовій формі з оплати житлово-комунальних послуг

  та спожитих енергоносіїв окремим категоріям громадян

   

  Відповідно до частини четвертої статті 58 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

   

  1. Провести протягом 2004 року в м. Броварах та Броварському районі Київської області, в Смілянському районі Черкаської області експеримент з надання пільг у грошовій формі з оплати житлово-комунальних послуг та спожитих енергоносіїв окремим категоріям громадян, які мають на них право (далі – експеримент).

  2. Затвердити Порядок надання пільг у грошовій формі з оплати житлово-комунальних послуг та спожитих енергоносіїв окремим категоріям громадян, які мають на них право, під час проведення експерименту (додається).

  3. Видатки з надання пільг у грошовій формі з оплати житлово-комунальних послуг та спожитих енергоносіїв окремим категоріям громадян, які мають на них право, здійснюються за рахунок визначеної Законом України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання передбачених законодавством пільг ветеранам війни та праці, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот згідно з Порядком фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256.

  4. Київській та Черкаській   обласним  державним  адміністраціям:

  спрямовувати суми відповідної субвенції насамперед на надання пільг у грошовій формі на оплату житлово-комунальних послуг та спожиті енергоносії громадянам, які мають на них право;

  забезпечити із залученням засобів масової інформації проведення роз’яснювальної роботи щодо реалізації експерименту.

  5. Міністерству праці та соціальної політики:

  надавати управлінням праці та соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів рад методичну допомогу в проведенні експерименту;

  забезпечити моніторинг проведення експерименту та разом з Міністерством фінансів, Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції, Державним комітетом житлово-комунального господарства, Міністерством палива та енергетики інформувати Кабінет Міністрів України про його результати за підсумками півріччя.

   

   

   
   
  Прем'єр-міністр України                                                        В. ЯНУКОВИЧ

   

   

   

   

   

   

  Інд.26