• In English

 • кабінет міністрів україни

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 26 березня 2004 р. № 174-р

  Київ

  Про проведення Днів культури
  Французької Республіки в Україні

  1.       Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення Днів культури Французької Республіки в Україні (далі — Організаційний комітет) у складі, що додається.

  Дозволити голові Організаційного комітету вносити в разі потреби зміни до його складу.

  2. Організаційному комітетові розробити та затвердити план заходів щодо проведення Днів культури Французької Республіки в Україні.

  3. Мінкультури, МЗС, МВС, МОЗ, Держмитслужбі, Адміністрації Держприкордонслужби, Держкомтелерадіо, Укрінформу, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Одеській, Харківській обласним та Київській міській держадміністраціям взяти участь у підготовці та проведенні Днів культури Французької Республіки в Україні.

  МЗС забезпечити безоплатне оформлення віз учасникам Днів культури Французької Республіки в Україні.

  4. Центральним та місцевим органам виконавчої влади, зазначеним у пункті 3 цього розпорядження, крім МЗС та Держмитслужби, профінансувати витрати з виконання затвердженого Організаційним комітетом плану заходів за рахунок коштів, передбачених цим органам у Державному бюджеті України на 2004 рік на ці цілі, та за рахунок місцевих бюджетів у встановленому порядку.

  5. Держкомтелерадіо та Укрінформу організувати всебічне висвітлення ходу підготовки та проведення Днів культури Французької Республіки в Україні.

  Премєр-міністр         В. ЯНУКОВИЧ

  Інд.28