• In English

 • кабінет міністрів україни

  ПОСТАНОВА

  від 17 березня 2004 р.  № 336

  Київ

  Деякі питання підвищення ефективності
  використання державного майна

   

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Фонду державного майна про передачу до сфери управління Міністерства освіти і науки  Калинівського технологічного технікуму (Вінницька область) та Інституту післядипломної освіти працівників сфери побутового обслуговування населення (м. Київ).

  2. Міністерству освіти і науки реорганізувати у двомісячний строк Інститут післядипломної освіти працівників сфери побутового обслуговування населення шляхом приєднання його до Київського національного університету технологій та дизайну  як структурного підрозділу без збереження статусу юридичної особи та розмістити в приміщеннях цього Університету.

  Установити, що студенти та слухачі Інституту післядипломної освіти працівників сфери побутового обслуговування населення, який реорганізується,  продовжують навчання в Київському національному університеті технологій та дизайну.

  3. Передати будинок по вул. Білоруській, 24, у м. Києві до сфери  управління Міністерства фінансів для розміщення Державного департаменту фінансового моніторингу.

  4. Фонду державного майна забезпечити в установленому порядку здійснення приватизації майна державних підприємств, що перебувають у сфері управління Укрсоюзсервісу.

  5. Визнати такими, що втратили чинність:

  пункти 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня
  1993 р. № 750 “Про стабілізацію діяльності підприємств та організацій побутового обслуговування населення”;

  постанову Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1994 р. № 681 “Про додаткові заходи щодо стабілізації діяльності підприємств та організацій побутового обслуговування населення”;

  постанову Кабінету Міністрів України  від 2 грудня
  1999 р. № 2199 “Про утворення Інституту післядипломної освіти працівників сфери побутового обслуговування населення” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 49, ст. 2404);

  підпункт 1 пункту 2 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 158 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 8, ст. 344).

   

   

  Премєр-міністр         В. ЯНУКОВИЧ

   

   

  Інд.25