• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 9 жовтня 2006 р.  № 1402

  Київ

   

  Про фінансове забезпечення підготовки та проведення   позачергових місцевих виборів у 2006 році

   

  З метою забезпечення своєчасної підготовки та проведення позачергових місцевих виборів у 2006 році та відповідно до статей 82 і 83 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що фінансове забезпечення підготовки та проведення позачергових місцевих виборів у 2006 році здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (далі субвенція).

  2. Перерахування субвенції та її використання здійснюється відповідно до Порядку фінансового забезпечення підготовки та проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів за рахунок коштів місцевого бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2005 р. № 1290 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 52, ст. 3325).

  3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям здійснювати у разі потреби перерозподіл субвенції між бюджетами районів, міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення, а районним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям та виконавчим органам міських (міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення) рад між бюджетами міст районного значення, районів у містах, сіл, селищ виходячи з обсягу видатків відповідного місцевого бюджету для проведення позачергових виборів.

  Обсяг субвенції, не використаний за призначенням розпорядником бюджетних коштів, орган Державного казначейства перераховує до державного бюджету в останній робочий день бюджетного періоду.

   

  Прем'єр-міністр України 

  В. ЯНУКОВИЧ

   

  Інд. 39