• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

   

  від  11 лютого 2004 р. 150

   

  Київ

   

  Про офіційне оприлюднення регуляторних актів, 

  прийнятих місцевими органами виконавчої влади,

  територіальними органами центральних органів

  виконавчої влади та їх посадовими особами, і внесення

  змін до Порядку оприлюднення  у  мережі  Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади

   

   

  З метою реалізації положень статей 12 14 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

   

  1.      Установити, що регуляторні акти, прийняті Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими, районними, районними у мм. Києві та Севастополі державними адміністраціями, а також територіальними органами центральних органів виконавчої влади в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, районах, районах у мм. Києві та Севастополі та їх посадовими особами, офіційно оприлюднюються в офіційних друкованих виданнях або друкованих засобах масової інформації відповідно Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій.

   

  2. Внести до Порядку оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 р. № 3 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 2, ст. 57), зміни, що додаються.

   

   

   

  Прем'єр-міністр України                                                В. ЯНУКОВИЧ 

   

  Інд.25