• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 30 серпня 2006 р. № 1255

  Київ

   

  Про надання гуманітарної допомоги
  Ліванській Республіці

   

  На виконання Указу Президента України від 3 серпня 2006 р. № 669 „Про надання гуманітарної допомоги Ліванській Республіці” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи 1065,34 тис. гривень для надання гуманітарної допомоги Ліванській Республіці.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи:

  узгодити у тижневий строк з Міністерством фінансів та Міністерством економіки перелік витрат, пов’язаних з наданням гуманітарної допомоги Ліванській Республіці;

  забезпечити закупівлю, відправлення, доставку та передачу вантажу гуманітарної допомоги.

  3. Міністерству закордонних справ і Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи узгодити з відповідними органами Ліванської Республіки питання доставки вантажу гуманітарної допомоги.

  4. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення вантажу гуманітарної допомоги, а Адміністрації Державної прикордонної служби — першочергове здійснення контролю під час перетинання державного кордону.

  5. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи подати до кінця поточного року Міністерству економіки, Міністерству  фінансів  і   Державному  казначейству звіт про використання коштів, виділених відповідно до цієї постанови.

   

  Перший віце-прем’єр-міністр України                                               М. АЗАРОВ

   

  Інд.26