• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 26 липня 2006 р.  № 1007

  Київ

   

  Про будівництво залізничної лінії
  Ізмаїл — Рені

   

  1. Погодитися з пропозицією Мінтрансзв’язку щодо будівництва залізничної лінії Ізмаїл — Рені (далі — залізнична лінія) та визначення Одеської залізниці його замовником.

  2. Делегувати Мінтрансзв’язку право на затвердження техніко-економічного обґрунтування та проекту будівництва залізничної лінії.

  3. Укрзалізниці здійснювати фінансування видатків з розроблення техніко-економічного обгрунтування, проектування та початку робіт з будівництва залізничної лінії за рахунок коштів залізниць, які спрямовуються на приріст активів підприємств, чистого прибутку залізниць, отриманого понад передбачені фінансовим планом на 2006 рік обсяги, додаткових кредитних ресурсів.

  4. Мінтрансзв’язку, Мінфіну і Мінекономіки під час формування фінансового плану Укрзалізниці та проекту Державного бюджету України на 2007 рік внести пропозиції щодо визначення джерел фінансування будівництва залізничної лінії.

  5. Одеській облдержадміністрації разом з Мінтрансзв’язку забезпечити в установленому порядку оформлення дозвільної документації для проектування і будівництва залізничної лінії та виділення земельних ділянок для її будівництва.

  6. Мінбуду забезпечити проведення комплексної державної експертизи проекту будівництва залізничної лінії.

   

  Прем’єр-міністр України                       Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд.21