• In English

 • ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 5 липня 2006 р. № 935

  ПОРЯДОК
  спрямування надходжень, передбачених статтею 88
  Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік”,
  на потреби Збройних Сил


  1. Цей Порядок визначає механізм спрямування у 2006 році надходжень до загального фонду державного бюджету у сумі 1160000 тис. гривень на потреби Збройних Сил (далі — бюджетні кошти).

  2. У разі коли сума надходжень від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна Збройних Сил,  від погашення НАК “Нафтогаз України”    заборгованості за Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про передачу з України до Російської Федерації важких бомбардувальників ТУ-160 та ТУ-95 МС, крилатих ракет повітряного базування великої дальності та обладнання, а також від Секретаріату ООН, ОБСЄ або іншої регіональної організації за участь українського контингенту Збройних Сил у миротворчих операціях, перевищить відповідний обсяг, визначений у додатку 1 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік”, Мінфін за поданням Міноборони вносить зміни до розпису загального фонду державного бюджету понад обсяг відповідних доходів та бюджетних призначень, визначених у додатках 1 і 3 до зазначеного Закону, з пропорційним розподілом за такими напрямами:

  модернізація, розроблення, закупівля та утримання озброєння і військової техніки — 419600 тис. гривень;

  підготовка, реформування, розвиток та утримання Збройних Сил - 740400 тис. гривень.

  На підставі внесених змін до розпису загального фонду державного бюджету Міноборони уточнює кошториси і плани асигнувань загального фонду державного бюджету в установленому законодавством порядку.

  3. Перерахування бюджетних коштів провадиться Міноборони виключно в межах і за рахунок коштів, зазначених у пункті 2 Порядку, на підставі кошторисів і планів асигнувань загального фонду державного бюджету відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

  4. Закупівля товарів, робіт і  послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до Законів України Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” та Про державне оборонне замовлення”.

  5. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням  здійснюються в установленому законодавством порядку.

  _____________________