• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  ПОСТАНОВА

  від 3 липня 2006 р. № 914

  Київ

   

  Про порядок використання у 2006 році
  коштів, передбачених у державному бюджеті
  для впровадження першого етапу цифрового
  телерадіомовлення


   

  Відповідно до статті 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що кошти, передбачені Національній раді з питань телебачення і радіомовлення за бюджетною програмою 6441020 “Впровадження першого етапу цифрового телерадіомовлення”, спрямовуються в 2006 році на:

  розроблення Програми першого етапу цифрового ефірного наземного телебачення та її впровадження в Автономній Республіці Крим, Київській, Луганській, Закарпатській областях;

  розроблення моделі вітчизняного перетворювача сигналів цифрового ефірного наземного телебачення;

  створення програмного забезпечення моніторингу цифрового ефірного наземного телебачення.

  2. Закупівля товарів, робіт і послуг, пов’язаних з впровадженням першого етапу цифрового телерадіомовлення, за рахунок бюджетних коштів проводиться відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  З метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року до тендерної документації та договору про закупівлю зазначених товарів, робіт і послуг включається вимога щодо коригування визначеної в договорі суми та зобов’язань сторін договору у разі зменшення бюджетних призначень під час уточнення показників Державного бюджету України на 2006 рік.

  3. Складення та подання фінансової звітності про використання коштів державного бюджету здійснюється в установленому законодавством порядку.

   

  Прем’єр-міністр України                       Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд.51