• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 27 червня 2006 р. № 367-р

  Київ

   

  Про фінансування заходів з оздоровлення
  та відпочинку дітей влітку 2006 року

   

  1. Погодитися з пропозицією Мінфіну та МОН про фінансування в поточному році заходів з оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей працівників органів внутрішніх справ, військовослужбовців, журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, талановитих та обдарованих дітей в сумі 10 500 тис. гривень за розподілом згідно з додатком.

  Державному казначейству профінансувати зазначені витрати в межах бюджетних призначень, установлених МОН у Державному бюджеті України на 2006 рік для здійснення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей.

  2. МОН, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити цільове використання виділених згідно з цим розпорядженням коштів, затвердити відповідні кошториси і списки дітей, що направлятимуться для оздоровлення та відпочинку.

  3. Установити, що закупівля послуг, які надаються оздоровчими закладами, здійснюється згідно із Законом України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.

  4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським держадміністраціям поінформувати до 5 вересня поточного року МОН про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням, для подання Мінфіну до 15 вересня узагальненого звіту.

   

  Премєр-міністр України                       Ю. ЄХАНУРОВ

  Інд.28